0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۲
۲
Mineros de Guayana
Finished
۰۰:۳۰
Trujillanos FC
۱
۱
Estudiantes de Merida
Finished
۰۴:۳۰
Yaracuyanos FC
۰
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۲۳:۰۰
  Sweden 2nd Div, Norra Svealand
Skiljebo SK
-
-
IFK Osteraakers FK
Cancelled
۱۵:۳۰
Enskede IK
-
-
IFK Stocksund
Cancelled
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19
Jeanne D Arc Drancy U19
۲
۰
FC St Pryve St Hilaire Youth
Finished
۱۶:۳۰
Paris Saint-Germain FC
-
-
Montfermeil FC Youth
Cancelled
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Cynthia
۱
۰
Gsd Castelfidardo Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Asd Fanfulla
-
-
Seregno Calcio
Cancelled
۱۶:۳۰
Usd Scanzorosciate Calcio
۲
۴
Villa Dalme Valle Brembana
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
AC Este
۲
۲
Union Feltre Asd
Finished
۱۶:۳۰
Asd Cjarlins Muzane
۱
۵
A.C. Mestre
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 2. HNL
HNK Orijent 1919
۲
۱
HNK Hajduk II
Finished
۱۶:۳۰
NK Croatia Zmijavci
۱
۱
NK Rudes
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1st Division
Ethnikos Achnas FC
۱
۲
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk SK
۱
۱
Kasimpasa
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor AS
۱
۱
Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
Goztepe SK
۲
۳
Fenerbahce
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac
۴
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeleznicar Pancevo
۰
۰
Gfk Dubocica
Finished
۱۶:۳۰
Gfk Jagodina
۲
۰
FK Sloga Kraljevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Buducnost Dobanovci
۱
۱
FK Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
۳
۱
Zalaegerszeg TE
Finished
۱۶:۰۰
Budapest Honved FC
۲
۲
Fehervar FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Hammarby IF
۴
۲
Mjallby AIF
Finished
۱۶:۰۰
IF Elfsborg
۳
۱
Kalmar FF
Finished
۱۶:۰۰
IK Sirius FK
۲
۳
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۰۰
Varbergs BoIS FC
۱
۳
IFK Norrkoping FK
Finished
۱۹:۰۰
AIK
۲
۰
IFK Goteborg
Finished
۱۹:۰۰
  Hungary NB II
BFC Siofok
۲
۳
Soroksar SC
Finished
۱۶:۰۰
Szentlorinc SE
۰
۱
Kazincbarcikai SC
Finished
۱۶:۰۰
Budaorsi SC
۳
۲
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۶:۰۰
  North Macedonia 1. MFL
FK Borec
-
-
Gjorce Petrov
Cancelled
۱۶:۰۰
  Electronic Leagues Esports Battle - Europa League
Arsenal FC (Laikingdast)
-
-
SSC Napoli (D1psen)
Cancelled
۱۵:۴۰
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
-
-
Leicester City (Dm1Trena)
Cancelled
۱۵:۴۰
Leicester City (Dm1Trena)
-
-
AC Milan (Foggy)
Cancelled
۱۵:۵۲
SSC Napoli (D1psen)
-
-
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
Cancelled
۱۵:۵۲
AC Milan (Foggy)
-
-
SSC Napoli (D1psen)
Cancelled
۱۶:۰۴
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
-
-
Arsenal FC (Laikingdast)
Cancelled
۱۶:۰۴
SSC Napoli (D1psen)
-
-
Leicester City (Dm1Trena)
Cancelled
۱۶:۱۶
Arsenal FC (Laikingdast)
-
-
AC Milan (Foggy)
Cancelled
۱۶:۱۶
Leicester City (Dm1Trena)
-
-
Arsenal FC (Laikingdast)
Cancelled
۱۶:۲۸
AC Milan (Foggy)
-
-
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
Cancelled
۱۶:۲۸
Leicester City (Dm1Trena)
-
-
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
Cancelled
۱۶:۴۰
SSC Napoli (D1psen)
-
-
Arsenal FC (Laikingdast)
Cancelled
۱۶:۴۰
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
-
-
SSC Napoli (D1psen)
Cancelled
۱۶:۵۲
AC Milan (Foggy)
-
-
Leicester City (Dm1Trena)
Cancelled
۱۶:۵۲
Arsenal FC (Laikingdast)
-
-
Bayer 04 Leverkusen (Dangerdim77)
Cancelled
۱۷:۰۴
SSC Napoli (D1psen)
-
-
AC Milan (Foggy)
Cancelled
۱۷:۰۴
  Poland III Liga, Group 3
KS Sleza Wroclaw
۱
۱
KS Lechia Zielona Gora
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 1st Division
Stjordals/Blink
۱
۲
Ullensaker/Kisa
Finished
۱۶:۳۰
Ranheim
۱
۱
Lillestrom SK
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۰
FC Pyunik
Finished
۱۵:۳۰
Ararat Yerevan FC
۲
۱
Gandzasar Kapan FC
Finished
۱۸:۰۰
  Kosovo First League
Kek-U
-
-
KF 2 Korriku
Cancelled
۱۵:۳۰
KF Vitia
-
-
KF Kika
Cancelled
۱۵:۳۰
  Denmark Superligaen
Vejle BK
۳
۲
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus
۳
۰
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
Sonderjyske
۲
۰
Broendby IF
Finished
۱۷:۳۰
FC Copenhagen
۱
۲
Aalborg BK
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Holstein Kiel II
-
-
SV Drochtersen/Assel
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Teutonia Ottensen 1905
-
-
Eintracht Norderstedt
Cancelled
۱۵:۳۰
  England Amateur The FA Women's Super League
Everton FC
-
-
Brighton and Hove Albion WFC
Cancelled
۱۵:۳۰
  Sweden Div 1, Norra
Karlstad BK
۰
۱
Sandvikens IF
Finished
۱۵:۳۰
Nykoping BIS
۰
۴
Team TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Gefle IF
۱
۱
IFK Luleaa
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania 1 Lyga
FK Panevezys B
-
-
FA Siauliai
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Riteriai II
-
-
FK Minija 2017
Cancelled
۱۵:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Nevsehir Belediye Spor
۰
۱
Diyarbakir FK AS 1977
Finished
۱۵:۰۰
  Kosovo Superliga
KF Drita
۰
۰
SC Gjilani
Finished
۱۵:۰۰
KF Trepca 89
۰
۰
KF Feronikeli
Finished
۱۵:۳۰
  Russia PFL, South
Legion-Dynamo
۴
۰
FC Druzhba Maykop
Finished
۱۵:۰۰
FC Chernomorets Novorossiysk
۱
۲
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
SC Paderborn
۱
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۰۰
Fortuna Dusseldorf
۲
۲
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۰۰
FC Wurzburger Kickers
۰
۲
Holstein Kiel
Finished
۱۵:۰۰
Erzgebirge Aue
۲
۱
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۱۵:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Olimpik Donetsk
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
FC Oleksandriya
۴
۳
FC Ingulets
Finished
۱۷:۳۰
SC Dnipro-1
۲
۰
FC Desna Chernihiv
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
۲
۳
FC Lida
Finished
۱۴:۳۰
FC Granit Mikashevichi
۱
۳
FC Oshmyany
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Perugia Calcio Spa
-
-
Fermana FC
Cancelled
۱۶:۳۰
  South Africa MTN 8
Kaizer Chiefs
-
-
Maritzburg United
Cancelled
۱۶:۳۰
Mamelodi Sundowns
۰
۱
Bloemfontein Celtic
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen, Group A
FC Honka/Akatemia
۱
۲
Mikkelin Kissat
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Cdef Logrono
۰
۰
Sevilla FC
Finished
۱۷:۴۵
  International Clubs CAF Champions League
Raja Casablanca Athletic
-
-
Zamalek SC
Cancelled
۲۲:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
FC Gleisdorf 09
۱
۰
WSC Hertha
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Isparta 32 Spor
۴
۰
Altindagspor
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
Kristiansund BK
۰
۰
Rosenborg BK
Finished
۱۹:۳۰
FK Haugesund
۲
۰
Sarpsborg 08
Finished
۱۹:۳۰
Stabaek IF
۴
۰
Aalesunds FK
Finished
۱۹:۳۰
Stromsgodset IF
۱
۱
IK Start
Finished
۱۹:۳۰
Sandefjord Fotball
۰
۳
Valerenga IF
Finished
۲۲:۰۰
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
۱
۰
Sligo Rovers FC
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۱
FC Uta Arad
Finished
۱۹:۱۵
FC Dinamo Bucuresti 1948
۰
۱
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۲۲:۰۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 2
Caudal Deportivo
-
-
CD Vallobin
Cancelled
۱۹:۰۰
  Austria OFB Cup
Wolfsberger AC
۶
۵
SV Ried
Finished
۱۸:۴۵
  Croatia 1. HNL
NK Osijek
-
-
NK Lokomotiva Zagreb
Cancelled
۱۸:۳۵
  Spain Amateur Tercera Division, Group 18
La Roda CF
-
-
CD Quintanar Del Rey
Cancelled
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga
FK Partizan
۱
۱
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۸:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
Dacia Buiucani
-
-
Petrocub Hincesti
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan
-
-
FC Linkoping City
Cancelled
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek 47
۳
۴
RFC Seraing
Finished
۱۷:۳۰
Lierse Kempenzonen
۰
۲
Union Saint-Gilloise
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
SCD Progresso
۱
۲
Pro Livorno 1919 Sorgenti
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista, Women
Santos FC SP
-
-
Nacional AC SP
Cancelled
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
Rayo Vallecano
۱
۰
RCD Espanyol Barcelona
Finished
۱۷:۳۰
CD Mirandes
۰
۰
RCD Mallorca
Finished
۱۹:۴۵
Real Zaragoza
۱
۲
Malaga CF
Finished
۱۹:۴۵
Girona FC
۱
۰
Real Oviedo
Finished
۲۲:۰۰
Sporting Gijon
۱
۱
Tenerife CD
Finished
۲۲:۳۰
  Switzerland Super League
FC Sion
۰
۰
FC Lausanne-Sport
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern
۲
۲
FC St. Gallen 1879
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
AD Fafe
۲
۱
Pevidem SC
Finished
۱۷:۳۰
SC Mirandela
-
-
Aguia Vimioso
Cancelled
۱۷:۳۰
1 Dezembro
-
-
SC Lourinhanense
Cancelled
۱۷:۳۰
GD Vitoria Sernache
-
-
GD Carapinheirense
Cancelled
۱۷:۳۰
CD Cerveira
۰
۱
CDC Montalegre
Finished
۱۷:۳۰
AD Castro Daire
۱
۰
Rd Agueda
Finished
۱۷:۳۰
SC Olhanense
-
-
Louletano DC
Cancelled
۱۷:۳۰
CF Uniao Madeira
۱
۳
CD Trofense
Finished
۱۷:۳۰
SC Braga B
۵
۱
SC Maria da Fonte
Finished
۱۷:۳۰
Rio Ave FC B
-
-
AD Camacha
Cancelled
۱۷:۳۰
GS Loure
-
-
CD Fatima
Cancelled
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
-
-
Sporting Lisbon B
Cancelled
۱۷:۳۰
CD Pinhalnovense
-
-
Amora FC
Cancelled
۱۷:۳۰
AC Marinhense
-
-
Sport Benfica Castelo Branco
Cancelled
۱۷:۳۰
Mortagua
-
-
FC Oliveira do Hospital
Cancelled
۱۷:۳۰
SC Praiense
۰
۰
GD Fabril do Barreiro
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga
1. FC Cologne
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۷:۰۰
Schalke 04
۱
۱
Union Berlin
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Helsingoer
۲
۱
Skive IK
Finished
۱۷:۰۰
  Poland II Liga
Bytovia Bytow
۱
۲
Wigry Suwalki
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
AC Legnano 1913
-
-
AC Saluzzo Calcio
Cancelled
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Montespaccato Calcio
۲
۱
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۶:۳۰
  Russia PFL, Center
FC Avangard Kursk
-
-
FC Znamya Noginsk
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
1.FC Monheim
-
-
1 FC Kleve
Cancelled
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۳
۰
HIFK
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato Sammarinese
SS Pennarossa
-
-
SP La Fiorita
Cancelled
۱۶:۳۰
  France Ligue 1
RC Strasbourg Alsace
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۴:۳۰
FC Nantes
۳
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۶:۳۰
Angers SCO
۱
۱
FC Metz
Finished
۱۶:۳۰
AS Monaco FC
۱
۱
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
AS Saint-Etienne
۱
۳
OGC Nice
Finished
۱۸:۳۰
LOSC Lille
۴
۰
RC Lens
Finished
۲۲:۳۰
  Russia Premier League
SK Rotor Volgograd
۰
۲
FK Tambov
Finished
۱۴:۳۰
CSKA Moscow
۳
۱
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FC Rostov
۳
۰
RFK Akhmat Grozny
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
Boyaca Chico FC
۱
۱
CD Once Caldas
Finished
۰۰:۳۰
Cucuta Deportivo FC
۱
۰
Envigado FC
Finished
۰۲:۳۵
Millonarios FC
۱
۰
Boyaca Patriotas
Finished
۰۴:۴۰
CD La Equidad
۲
۱
CA Bucaramanga
Finished
۱۹:۳۰
CS Deportivo Pereira
۰
۲
CD Junior FC
Finished
۲۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Art Municipal Jalapa
۳
۰
CD Walter Ferretti
Finished
۰۳:۳۰
  Austria Amateur Bundesliga, Women
FC Wacker Innsbruck
۱
۳
FC Sudburgenland
Finished
۱۱:۳۰
Skv Altenmarkt
۰
۱
FFC Vorderland
Finished
۱۲:۳۰
SKN St. Polten
-
-
SG USC Landhaus/Austria Vienna
Cancelled
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Sheffield United SRL
-
-
Fulham FC Srl
Cancelled
۱۱:۳۰
  Electronic Leagues Esports Battle - Champions League
Real Madrid (Bombi1T0)
-
-
Liverpool FC (Kravark)
Cancelled
۱۱:۱۰
FC Barcelona (Jkey)
-
-
FC Bayern Munich (Kodak)
Cancelled
۱۱:۱۰
Liverpool FC (Kravark)
-
-
Paris Saint-Germain (Plevis)
Cancelled
۱۱:۲۲
FC Bayern Munich (Kodak)
-
-
Real Madrid (Bombi1T0)
Cancelled
۱۱:۲۲
Paris Saint-Germain (Plevis)
-
-
FC Bayern Munich (Kodak)
Cancelled
۱۱:۳۴
FC Bayern Munich (Kodak)
-
-
Liverpool FC (Kravark)
Cancelled
۱۱:۴۶
FC Barcelona (Jkey)
-
-
Paris Saint-Germain (Plevis)
Cancelled
۱۱:۴۶
Paris Saint-Germain (Plevis)
-
-
Real Madrid (Bombi1T0)
Cancelled
۱۱:۵۸
FC Bayern Munich (Kodak)
-
-
FC Barcelona (Jkey)
Cancelled
۱۲:۱۰
Paris Saint-Germain (Plevis)
-
-
Liverpool FC (Kravark)
Cancelled
۱۲:۲۲
Real Madrid (Bombi1T0)
-
-
FC Bayern Munich (Kodak)
Cancelled
۱۲:۲۲
FC Bayern Munich (Kodak)
-
-
Paris Saint-Germain (Plevis)
Cancelled
۱۲:۳۴
Paris Saint-Germain (Plevis)
-
-
FC Barcelona (Jkey)
Cancelled
۱۲:۴۶
Liverpool FC (Kravark)
-
-
FC Bayern Munich (Kodak)
Cancelled
۱۲:۴۶
Real Madrid (Bombi1T0)
-
-
Paris Saint-Germain (Plevis)
Cancelled
۱۲:۵۸
  China Chinese Super League
Henan Jianye
۱
۰
Wuhan Zall FC
Finished
۱۱:۰۰
Shanghai Shenhua
۰
۰
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۵
  Simulated Reality League LaLiga SRL
SD Eibar SRL
-
-
CA Osasuna SRL
Cancelled
۱۰:۳۰
  Japan J.League
Shonan Bellmare
-
-
Kashiwa Reysol
Cancelled
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
-
-
Vegalta Sendai
Cancelled
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Busan I Park
۰
۰
Suwon Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۴
۱
Gwangju FC
Finished
۱۱:۰۰
Pohang Steelers FC
۴
۰
Ulsan Hyundai FC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J.League 2
Fagiano Okayama
۳
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Thespakusatsu
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۰۸:۳۰
Kyoto Sanga FC
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Mito Hollyhock
۱
۳
Niigata Albirex
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۱
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon FC
۳
۴
Jeonnam Dragons
Finished
۰۸:۰۰
Chungnam Asan FC
۰
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J.League 3
FC Imabari
۰
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
AC Nagano Parceiro
۳
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
SC Sagamihara
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Gamba Osaka U23
Finished
۰۷:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۷:۳۰
FC Gifu
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۰
۰
Cerezo Osaka U23
Finished
۱۰:۳۰
Kataller Toyama
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL, New South Wales
Wollongong Wolves FC
-
-
Sydney United
Cancelled
۰۷:۳۰
  Electronic Leagues Pes Latino Series, Peru 1St Division
Universitario (F_Bruno)
-
-
Sport Boys (Fel_Jero)
Cancelled
۰۴:۱۰
Sporting Cristal (Lucass_)
-
-
Alianza Lima (Vinicai_)
Cancelled
۰۴:۱۰
Sport Boys (Fel_Jero)
-
-
FBC Melgar (Cassiano_F)
Cancelled
۰۴:۳۰
Sporting Cristal (Lucass_)
-
-
Universitario (F_Bruno)
Cancelled
۰۴:۳۰
Sporting Cristal (Lucass_)
-
-
Sport Boys (Fel_Jero)
Cancelled
۰۴:۵۰
FBC Melgar (Cassiano_F)
-
-
Alianza Lima (Vinicai_)
Cancelled
۰۴:۵۰
Universitario (F_Bruno)
-
-
Alianza Lima (Vinicai_)
Cancelled
۰۵:۱۰
Sporting Cristal (Lucass_)
-
-
FBC Melgar (Cassiano_F)
Cancelled
۰۵:۱۰
FBC Melgar (Cassiano_F)
-
-
Universitario (F_Bruno)
Cancelled
۰۵:۳۰
Alianza Lima (Vinicai_)
-
-
Sport Boys (Fel_Jero)
Cancelled
۰۵:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX, Apertura
Cancun FC
۰
۰
Pumas de Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  USA USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۲
۰
Saint Louis FC
Finished
۰۳:۰۰
Reno 1868 FC
۶
۷
Phoenix Rising FC
Finished
۰۴:۳۰
El Paso Locomotive FC
۶
۴
New Mexico United
Finished
۰۵:۰۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
RC Strasbourg Alsace SRL
-
-
Olympique Lyonnais SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
  USA Major League Soccer
Montreal Impact
۲
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Primera Division
Em Deportivo Binacional
۳
۶
Sporting Cristal
Finished
۰۲:۳۰
  USA USL League One
Richmond Kickers
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۰۰
FC Tucson
۲
۰
Orlando City B
Finished
۰۶:۰۰
Greenville Triumph SC
۱
۲
Union Omaha SC
Finished
۲۲:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
CF Monterrey
۳
۱
Puebla FC
Finished
۰۱:۳۶
Guadalajara Chivas
۳
۲
Atlas FC
Finished
۰۳:۳۰
Cruz Azul
۰
۲
Tigres UANL
Finished
۰۵:۳۰
Pumas UNAM
۱
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie D
Atletico Acreano AC
۲
۲
Nacional Fast Clube AM
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro PE
۰
۱
Floresta EC CE
Finished
۰۱:۳۰
AA Caldense MG
۲
۰
Palmas TO
Finished
۰۲:۰۰
Alagoinhas AC BA
۱
۱
Tupynambas FC MG
Finished
۰۳:۰۰
SE Juventude MA
۱
۱
Bare EC RR
Finished
۰۴:۰۰
Guarany SC CE
۲
۰
Afogados Ingazeira PE
Finished
۲۱:۳۰
Real Noroeste ES
-
-
Goianesia EC GO
Cancelled
۲۱:۳۰
AA Altos
۱
۱
Sinop MT
Finished
۲۲:۱۵
CA Tubarao SC
-
-
EC Pelotas RS
Cancelled
۲۲:۳۰
Ji-Parana FC RO
۰
۴
Galvez EC AC
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Cajazeirense PB
۱
۲
America FC RN
Finished
۲۲:۳۰
EC Sao Luiz RS
۱
۱
CN Marcilio Dias SC
Finished
۲۳:۳۰
Sao Raimundo RR
۰
۰
River PI
Finished
۲۳:۳۰
  England Premier League
Newcastle United FC
۱
۴
Manchester United FC
Finished
۰۱:۳۰
Sheffield United FC
۱
۱
Fulham FC
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Brighton & Hove Albion FC
Finished
۱۶:۳۰
Tottenham Hotspur FC
۳
۳
West Ham United FC
Finished
۲۱:۳۰
Leicester City FC
۰
۱
Aston Villa FC
Finished
۲۱:۴۵
  Brazil Brasileiro Serie C
Treze FC PB
۰
۱
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
CSD Independiente del Valle
۳
۲
LDU Quito
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Fluminense FC RJ
۲
۲
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
AC Goianiense GO
۱
۱
CA Paranaense PR
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC SP
۰
۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۳:۳۰
SC Corinthians SP
۱
۵
CR Flamengo RJ
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Gremio Esportivo Brasil
۰
۰
Figueirense FC SC
Finished
۰۱:۰۰
CR Brasil AL
۴
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۱:۰۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
CD FAS
۰
۲
Sonsonate FC
Finished
۰۰:۴۵
AD Isidro Metapan
۶
۰
Once Municipal
Finished
۰۴:۴۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sol de America
۱
۰
Club Guarani
Finished
۰۰:۳۰
Guairena FC
۰
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۲:۴۵
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۱
۲
CA River Plate (URU)
Finished
۰۰:۳۰
CA Boston River
۵
۱
Deportivo Maldonado
Finished
۰۲:۴۵
Montevideo City Torque
۱
۲
CA Progreso
Finished
۱۷:۰۰
CA Rentistas
۱
۲
Liverpool Montevideo
Finished
۱۹:۱۵
Danubio FC
۰
۰
Defensor Sporting
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL, Queensland
Olympic FC Brisbane
۳
۰
Capalaba Bulldogs
Finished
۱۱:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC STK 1914 Samorin
-
-
MFk Dukla Banska Bystrica
Cancelled
۱۲:۰۰
  Denmark 2nd Division
BK Avarta
-
-
HIK Hellerup
Cancelled
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League 2
BA Ria Vung Tau FC
-
-
SQC Binh Dinh
Cancelled
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 12
CD Vera
-
-
CA Tacoronte
Cancelled
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok United
۴
۵
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
-
-
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۰
۰
Chonburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۲
۷
Port FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Bremen-Liga
TuS Schwachhausen
-
-
KSV Vatan Sport
Cancelled
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
Soyaux ASJ
۰
۳
Paris Saint-Germain FC
Finished
۱۴:۱۵
  Turkey 1. Lig
Ankaraspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۶:۳۰
Bursaspor
۳
۱
Balikesirspor
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Saburtalo Tbilisi
-
-
FC Dinamo Batumi
Cancelled
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Wisla Plock
۱
۰
WKS Slask Wroclaw
Finished
۱۴:۰۰
Stal Mielec
۰
۶
Wisla Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Legia Warszawa
۲
۱
KGHM Zaglebie Lubin
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie A
Bologna FC
۳
۴
Sassuolo Calcio
Finished
۱۴:۰۰
Torino FC
۲
۳
Cagliari Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Spezia Calcio
۲
۲
ACF Fiorentina
Finished
۱۶:۳۰
Udinese Calcio
۳
۲
Parma Calcio
Finished
۱۹:۳۰
AS Roma
۵
۲
Benevento Calcio
Finished
۲۲:۱۵
  Uzbekistan PFL
FC Andijon
۱
۱
PFC Sogdiana
Finished
۱۴:۰۰
FK Buxoro
۰
۰
FC Nasaf
Finished
۱۴:۳۰
FC Pakhtakor Tashkent
۳
۱
Qizilqum Zarafshon
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 6
Paterna CF
-
-
Torrent CF
Cancelled
۱۳:۳۰
Crevillente Deportivo
-
-
CD Olimpic de Xativa
Cancelled
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
-
-
Elche B
Cancelled
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga
SD Eibar
۰
۰
CA Osasuna
Finished
۱۳:۳۰
Athletic Bilbao
۲
۰
Levante UD
Finished
۱۵:۳۰
Villarreal CF
۲
۱
Valencia CF
Finished
۱۷:۳۰
SD Huesca
۲
۲
Real Valladolid
Finished
۲۰:۰۰
Deportivo Alaves
۰
۲
Elche CF
Finished
۲۰:۰۰
Real Betis Balompie
۰
۳
Real Sociedad
Finished
۲۲:۳۰
  Russia PFL, West
FC Zenit-2 St Petersburg
۱
۰
Znamya Truda
Finished
۱۳:۳۰
FC Tver
۱
۲
FC Torpedo Vladimir
Finished
۱۵:۰۰
FC Olimp Dolgoprudny
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Dynamo-2 Moscow
۴
۱
FC Smolensk
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 1
Silva SD
-
-
CD AS Pontes
Cancelled
۱۳:۳۰
UD Paiosaco
-
-
Bergantinos CF
Cancelled
۱۸:۳۰
CD Choco
-
-
Rapido de Bouzas
Cancelled
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 9
Atletico Malagueno
-
-
Juventud Torremolinos CF
Cancelled
۱۳:۳۰
  Malta First Division
Zebbug Rangers FC
-
-
Qrendi FC
Cancelled
۱۲:۳۰
San Gwann FC
-
-
St George Cospicua
Cancelled
۱۶:۳۰
Marsa FC
-
-
Naxxar Lions FC
Cancelled
۲۰:۴۵
  Spain Amateur Tercera Division, Group 17
CD Valdefierro
-
-
CDJ Tamarite
Cancelled
۱۳:۳۰
CD Belchite 97
-
-
CD Carinena
Cancelled
۱۸:۰۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 5
UA Horta
-
-
CE Banyoles
Cancelled
۱۳:۳۰
  Electronic Leagues Esports Battle - International
France (Dangerdim77)
-
-
Germany (Dm1trena)
Cancelled
۱۳:۳۰
Portugal (Laikingdast)
-
-
Belgium (D1psen)
Cancelled
۱۳:۳۰
Germany (Dm1trena)
-
-
Brazil (Foggy)
Cancelled
۱۳:۴۲
Belgium (D1psen)
-
-
France (Dangerdim77)
Cancelled
۱۳:۴۲
Brazil (Foggy)
-
-
Belgium (D1psen)
Cancelled
۱۳:۵۴
France (Dangerdim77)
-
-
Portugal (Laikingdast)
Cancelled
۱۳:۵۴
Belgium (D1psen)
-
-
Germany (Dm1trena)
Cancelled
۱۴:۰۶
Portugal (Laikingdast)
-
-
Brazil (Foggy)
Cancelled
۱۴:۰۶
Brazil (Foggy)
-
-
France (Dangerdim77)
Cancelled
۱۴:۱۸
Germany (Dm1trena)
-
-
Portugal (Laikingdast)
Cancelled
۱۴:۱۸
Belgium (D1psen)
-
-
Portugal (Laikingdast)
Cancelled
۱۴:۳۰
Germany (Dm1trena)
-
-
France (Dangerdim77)
Cancelled
۱۴:۳۰
Brazil (Foggy)
-
-
Germany (Dm1trena)
Cancelled
۱۴:۴۲
France (Dangerdim77)
-
-
Belgium (D1psen)
Cancelled
۱۴:۴۲
Belgium (D1psen)
-
-
Brazil (Foggy)
Cancelled
۱۴:۵۴
Portugal (Laikingdast)
-
-
France (Dangerdim77)
Cancelled
۱۴:۵۴
Germany (Dm1trena)
-
-
Belgium (D1psen)
Cancelled
۱۵:۰۶
Brazil (Foggy)
-
-
Portugal (Laikingdast)
Cancelled
۱۵:۰۶
France (Dangerdim77)
-
-
Brazil (Foggy)
Cancelled
۱۵:۱۸
Portugal (Laikingdast)
-
-
Germany (Dm1trena)
Cancelled
۱۵:۱۸
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk
۱
۱
FC Ural-2 Yekaterinburg
Finished
۱۳:۳۰
FC Chelyabinsk
-
-
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Orenburg-2
۰
۳
FC Krylia Sovetov Samara-2
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 13
EDMF Churra
-
-
UD Los Garres
Cancelled
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera Division, Group 7
CD El Alamo
۲
۴
AD Alcorcon B
Finished
۱۳:۰۰
CD Mostoles
-
-
Real Aranjuez CF
Cancelled
۱۳:۳۰
RSD Alcala
-
-
AD Torrejon CF
Cancelled
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions FC
۰
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۰۰
Lion City Sailors FC
۴
۰
Geylang International FC
Finished
۱۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
۲
۱
KS Wisloka Debica
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Sieniawa
۲
۱
Podhale Nowy Targ
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۲:۳۰
  Latvia 1.Liga
FC Lokomotiv Daugavpils
-
-
JDFS Alberts
Cancelled
۱۲:۳۰
  Spain Second Division B
SD Amorebieta
-
-
CD Laredo
Cancelled
۱۲:۳۰
Sevilla Atletico
۰
۱
UCAM Murcia
Finished
۱۲:۳۰
Espanyol Barcelona B
-
-
AE Prat
Cancelled
۱۲:۳۰
CD Ebro
-
-
SD Logrones
Cancelled
۱۲:۳۰
CD Don Benito
-
-
Extremadura UD
Cancelled
۱۲:۳۰
UD Cornella
-
-
Olot
Cancelled
۱۲:۳۰
Las Rozas CF
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
San Sebastian Reyes
۰
۱
CDA Navalcarnero
Finished
۱۳:۳۰
SD Tarazona
-
-
CA Osasuna B
Cancelled
۱۳:۳۰
Racing Club de Ferrol
۲
۳
Pontevedra CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Guijuelo
-
-
Celta de Vigo B
Cancelled
۱۹:۰۰
CD El Ejido 2012
۳
۰
Betis Deportivo Balompie
Finished
۱۹:۳۰
CF Badalona
-
-
CE l`Hospitalet
Cancelled
۱۹:۳۰
Merida UD
-
-
CF Talavera de La Reina
Cancelled
۱۹:۳۰
Barcelona B FC
۱
۰
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۹:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۲
۱
Salamanca CF Uds
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia 1. League Women
FC Spartak Trnava
-
-
Partizan Bardejov
Cancelled
۱۲:۳۰
MSK Zilina
-
-
MFK Dukla Banska Bystrica
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Petrzalka 1898
-
-
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۱۸:۳۰
  Germany Amateur 2. Bundesliga, Women
1. FFC Turbine Potsdam II
۱
۴
FSV Gutersloh
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04
۲
۲
FC Bayern Munich II
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Sassuolo
۲
۲
SS Lazio
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A3
AE Velo Clube SP
۲
۰
Capivariano FC SP
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید